Педагогикалық кеңес.Педагогический совет » КГУ «Общеобразовательная школа №121» Управления образования города Алматы
Телефон приемной директора:
+7(727) 268-86-88
Телефон бухгалтерии:
+7(727) 268-86-80

Педагогикалық кеңес.Педагогический совет

№121 ЖББМ бойынша педагогикалық кеңес өтті. Педагогикалық кеңес ұйымдағы орталық буын ретінде барлық әдістемелік жұмыс барысында келесі функцияларды орындайды: - педагогикалық ұжымның кәсіби дамуын және олардың шығармашылық әлеуетін дамытуды басқарады; - оқу қызметінің тәжірибесіне жетістіктерді енгізеді қазіргі педагогика ғылымы, оқыту мен тәрбиелеудің тиімді технологиялары мен әдістері; - педагогикалық тәжірибені зерделейді, тиімділігін таратады педагогикалық тәжірибе; - педагогикалық ұжымның шығармашылық бастамаларын дамытады.
По КГУ ОШ 121 прошео педагогический совет. Педагогический совет как центральное звено в организации
всей методической работы выполняет следующие функции:
- управляет профессиональным совершенствованием педагогических работников и развитием их творческого потенциала;
- внедряет в практику образовательной деятельности достижения
современной педагогической науки, эффективные технологии и методики обучения и воспитания;
- изучает педагогический опыт, распространяет эффективную
педагогическую практику;
- развивает творческие инициативы педагогических работников.

Осы беттің QR-коды:
QR-код этой страницы: