Пед.кеңес «Оқушылар арасындағы қылмыс пен бұзақылықтың алдын алу» Пед.совет "Профилактика правонарушении и буллинга среди учащихся". » КГУ «Общеобразовательная школа №121» Управления образования города Алматы
Телефон приемной директора:
+7(727) 268-86-88
Телефон бухгалтерии:
+7(727) 268-86-80
для слабовидящих
» » » Пед.кеңес «Оқушылар арасындағы қылмыс пен бұзақылықтың алдын алу» Пед.совет "Профилактика правонарушении и буллинга среди учащихся".
2024

29 наурыз күні сағат 10:00-де «Оқушылар арасындағы қылмыс пен бұзақылықтың алдын алу» атты кезекті педагогикалық кеңес өтті. Күн тәртібінде: 1. Педагог-психолог С.Ю.Новичкова қылмыс пен бұзақылықтың алдын алу бойынша әдіс-тәсілдермен және ұсыныстармен бөлісті. 2. 3-тоқсанның қорытындысы бойынша оқу үлгеріміне жасалған талдаумен таныстық.СӨ жөніндегі орынбасары Мурдасова О.А сөз сөйледі. 3. 2023-2024 оқу жылына студенттерді аралық және қорытынды аттестаттау. Р.Г.Амдамова баяндама жасады.

29 марта в 10:00 состоялся очередной педагогический совет.Актуальными темами являются: "Профилактика правонарушении и буллинга среди учащихся".
В повестке дня:
1.Поделилась с методами и рекомендациями по  профилактике правонарушении  и буллинга педагог-психолог Новичкова С.Ю.
2.Ознакомились с анализом успеваемости по итогам  3 четверти.Выступила Зам по УР Мурдасовой О.А.
3.Промежуточная и итоговая аттестация учащихся за 2023-2024 уч.год.
Выступила с докладом Амдамова Р.Г.

Осы беттің QR-коды:
QR-код этой страницы: